ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ-НД: у тел. режимі
КИЇВ,
Вул. Філатова 2/1

Вікна в розстрочку від "Вікнопласт"

Компанія «Вікнопласт» спільно з «ПриватБанк» надає можливість власникам кредитних карт «Універсальна» та «Універсальна Gold» придбати металопластикові вікна (і не тільки) через сервіс «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка».

Онлайн кредит і розстрочка зручна тим, що немає необхідності йти в банк, витрачати час на оформлення непотрібних паперів і тривале очікування. У короткі терміни Ви отримуєте товари або послуги, розрахунок за які буде проводитися шляхом автоматичного списання коштів з кредитної картки раз на місяць.

Що можна оформити через сервіс «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка»?

Скориставшись розстрочкою або оплатою частинами від «ПриватБанк», Ви зможете купити пластикові і алюмінієві вікна, їх установку, засклення балконів і лоджій (в тому числі і «Під Ключ»), а також замовити ремонт і обслуговування вікон.

Як оформити оплату «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка»?

Попередньо Вам необхідно дізнатися чи підключена послуга «Оплата частинами» до кредитній карті і доступний кредитний ліміт по цьому сервісу (кредитний ліміт на оплату частинами повинен бути не менше суми замовлення). Для цього необхідно відправити СМС зі словом chast на номер 10060, або зверніться до оператора мобільного «ПриватБанк» за номером телефону 3700.

Схема роботи "Оплата частинами" через LiqPay:

Клієнт оформив замовлення на сайті.Ми відправляємо рахунок на E-mail клієнта з переліком товарів або послуг, які клієнт вказав у замовленні.Клієнт отримує на E-mail рахунок з переліком товарів або послуг і кнопкою «Оплатити».Для оплати LiqPay перенаправляє клієнта з e-mail на платіжну сторінку LiqPay, де клієнт може оплатити рахунок будь-яким зручним способом.

Умови оформлення кредиту

За умовами розстрочки максимальну кількість платежів без переплати 4 шт. На більш тривалий термін нараховується переплата у вигляді банківського відсотка за кожен додатковий платіж (для Миттєвою розстрочки знімається фіксована щомісячна комісія в розмірі 2.9% починаючи з першого платежу).

Оплата частинами

Наявність карти «ПриватБанк»;
Підключена послуга «Оплата частинами»;
Щомісячна комісія 0.01%;
Швидке оформлення за 30 сек .;
Без документів і довідках про доходи;
Термін розстрочки без переплати до 4-х місяців;
Дострокове погашення.
Миттєва розстрочка
Наявність карти «ПриватБанк»;
Підключена послуга «Миттєва розтрочка»;
Щомісячна комісія 2.9%;
Швидке оформлення за 30 сек .;
Без документів і довідках про доходи;
Термін розстрочки без переплати до 24-х місяців;
Дострокове погашення.