ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ-НД: у тел. режимі
КИЇВ,
Вул. Філатова 2/1

Оплата та доставка

Ми подбали про те, щоб покупка вікон була для Вас максимально зручним і безпечним. У нас доступні всі необхідні способи оплати, а угода захищена договором.Оплата за віконні конструкції та монтажні роботи здійснюється відповідно до договору купівлі-продажу. Партнери viknoplas.com.ua працюють з роздрібними замовниками-фізособами і юридичними особами.Можливі форми оплати:оплата готівкою в гривняхбезготівкова оплата на карту або розрахунковий рахунок в Приват24безготівкова оплата на розрахунковий рахунок в касі банкубезготівкова оплата банківською картою через LiqPayПри оплаті готівкою, приватним замовникам необхідно внести передоплату у розмірі 70% від загальної суми договору до початку виготовлення вікон. Сума передоплати може обумовлюватися в індивідуальному порядку, але не може становити менше 50% від вартості замовлення. Залишок оплачується після доставки вікон і завершення монтажних робіт, під час підписання Акту виконаних робіт на об'єкті.При безготівковій оплаті для приватних замовників фізичних осіб і юридичних осіб підписується двосторонній договір купівлі-продажу і виставляється рахунок-фактура. При безготівкових розрахунках необхідна оплата повної вартості віконних конструкцій, оплата монтажних робіт можлива після підписання Акту виконаних робіт.Існує різноманітність можливостей покупки вікон в кредит (розстрочку) через ПриватБанк. В цьому випадку, оплата проводиться на розрахунковий рахунок коштами банку-кредитора, а з клієнтом підписується стандартний договір купівлі-продажу.

Порядок і терміни виготовлення замовлення


Строки виготовлення віконТерміни виготовлення, доставки та монтажу віконних конструкцій зазначаються в договорі.Стандартні терміни для виготовлення віконних конструкцій становлять 10-12 робочих днів. Ці терміни обумовлені виконанням черги замовлень на виробництві. В осінньо-зимовий період стандартний термін виготовлення збільшується і становить 15-20 днів.Термін виконання нестандартних замовлень (ламіновані вікна, не прямокутні вікна) складає зазвичай 25-30 робочих днів.До розміщення замовлення менеджер відділу продажів зможе зорієнтувати Вас за датою виготовлення конкретно Вашого замовлення і вказати цей термін в договорі.

Доставка вікон н обʼєкт

Доставка вікон проводиться спеціалізованим транспортом, який має «піраміди» або інші кріплення необхідні для безпечного перевезення вікон.При замовленні від 10 000 грн. доставка вікон в межах міста безкоштовна. Доставка за місто розраховується індивідуально від дальності поїздки та вартості замовлення.Підйом віконних конструкцій на поверх здійснюється силами монтажників. Підйом віконних конструкцій можливий ліфтом - безкоштовно, по сходовій клітці або мотузками з фасаду будівлі.